Novinky z Karlovky

2. apríla 2021

Novinky z Karlovky! Projekt zatiaľ nazývame Longitál Pump… 😉

Možno si pamätáte, pred štyrmi rokmi sa dosť intenzívne hovorilo o vybudovaní pump tracku na Dlhých Dieloch. Aktivita ustala, ale nezapadla úplne prachom. A tak sme sa opäť 1.4.2021 ráno stretli na mieste starých tenisových kurtov.

Diskusia bola konštruktívna, mali by sa veci pohnúť. Vznikol aj neformálny názov projektu „Longitál Pump“. Navyše teraz si už všetci môžu ísť naživo pozrieť fungovanie areálu PumpPark Petržalka, aby vedeli aké úžasné športovisko by priniesli svojim obyvateľom.

Inak nad tou mestskou časťou je naozaj akási nová „konštalácia hviezd“. Dlhé Diely ožívajú v spolupráci s MČ Karlova Ves, nový pump track pod FEI STU dostal dotáciu na realizáciu od mesta a vzniká z iniciatívy FEI, bikroska pri Iuvente už tiež avizuje lepšie časy a tam sa zasa spojili nový riaditeľ Iuventa a Martin Belas z Kaktus bike team… Len tak ďalej!

Na fofo: aktuálny stav areálu, prípravný tím Eva Uhliariková (OZ Bajkslava), Kamil Zeman (miestny aktivista), Anna Paučová (MČ Karlova Ves), lokalizácia priestoru, vizualizácia z roku 2017.

2021 Pôvodný stav areálu
2021 Prvotná obhliadka
2017 Ilustračná vizualizácia 1
2017 Ilustračná vizualizácia 2
2021 Lokalizácia nového pump-u

Nie je možné pridávať komentáre.