Otváračka 23.7.2021

21. júla 2021

V posledných štyroch rokoch prebehla prestavba starej bikrosovej dráhy v Bratislave Petržalke na Haanovej ul. na pump track s asfaltovým povrchom – PumpPark Petržalka. Je to v súčasnosti najväčší pump track s asfaltovým povrchom na území Slovenska v srdci najväčšieho sídliska.

Posledná etapa prestavby na jeseň 2020 a úvodné mesiace prevádzky prebehli počas výrazných pandemických obmedzení. Preto sme nemohli zorganizovať úvodné podujatie – otváračku. Teraz, keď už sa opatrenia uvoľnili, chceli by sme usporiadať kolo celoslovenskej série Pump Cup-u a v rámci tohto podujatia športovisko aj oficiálne otvoriť so všetkým, čo k tomu patrí – špičkoví športovci, publikum, komunita, exhibičné jazdy…

V predvečer kola celoslovenskej série Pump Cup 2021 pre vás pripravujeme výnimočný večer venovaný výnimočnému športovisku a jeho komunite!
Príďte si vychutnať exhibičné jazdy aj večerné Dual preteky pri umelom verejnom osvetlení. Úvodné podujatie bude v piatok 23.7.2021 od 17h, kedy plánujeme spolu s Red Bull Slovensko, s.r.o. otvorenie a prezentáciu možností areálu. Program bude nasledovný:
Program:
17:00 Otvorenie, príhovory
17:30 Autogramiáda Kristíny Madarásovej
18:00 Exhibičné jazdy, trénigy pred sobotňajšími pretekmi
19:00 Kvalifikácia pretekov Dual (štart z mobilnej rampy)
20:30 Dual preteky (štart z mobilnej rampy)
Red Bull spirit  a trofeje pre prvých troch zaručené!
Už len preštudovať priložené propozície a prísť v piatok podvečer do Petržalky!

Pozvánka

Trofeje

štartovacia mobilná rampa

Propozície 1. strana

Propozície 2. strana

Nie je možné pridávať komentáre.